Våre ansatte

Telefon: 73 89 08 80 og mobil: 99 57 11 98

Rachel
Rachel Sofie Vorren

Daglig leder

E-post:
rachel@noktrondheim.no

Hilde
Hilde Ringø Johansen

Faglig veileder

E-post:
hilde@noktrondheim.no

Marina
Marina Bjørnebo

Faglig veileder

E-post:
marina@noktrondheim.no

Oddbjorn
Oddbjørn Rystad

Faglig veileder

E-post: oddbjorn@noktrondheim.no

Anna
Anna Kaszuba

Faglig veileder

E-post:
anna@noktrondheim.no

Therese
Therese Hartweg Hongslo

Faglig veileder

E-post: therese@noktrondheim.no

Bente
Bente Tøndel

Faglig veileder

E-post:
bente@noktrondheim.no

Erik
Erik Lefsaker

Faglig veileder

E-post:
erik@noktrondheim.no

Linnvigdis
Linnvigdis Fagerviket

Faglig veileder

E-post: linnvigdis@noktrondheim.no

Charlotte
Charlotte Utseth Røyrvik

Faglig veileder

E-post: charlotte@noktrondheim.no

 

 

Sammen finner vi veien videre.

andriyko-podilnyk-jtaRZsHVjCw-unsplash

Skriv til oss her

Vennligst skriv inn ditt navn.
Vennligst oppgi et gyldig telefonnummer.
Vennligst skriv inn en melding.